Mistrz Ligi Okręgowej OZPN Wałbrzych !!!
21 czerwca 2019
Ruszają przygotowania do sezonu 2019/2020
8 lipca 2019

W dzisiejszym meczu 30 kolejki klasy okręgowej Pogoń odnotowała 21 wygraną w sezonie pokonując w Kudowie innego beniaminka Włókniarza aż 5-0. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Bartosz Rzepski, Dominik Morawski x2, Adrian Jasiński oraz Jakub Stańko.

Nasza drużyna w sezonie 2018/2019 poza zwycięstwem w lidze okręgowej dokłada zwycięstwo w Pro Junior System oraz wice króla strzelców w osobie Bartosza Rzepskiego.

Pogoń: Mróz (Nieckarz), Korzeniowski, Stańko, Barczyk, Kołt, Rzepski, Morawski, Gulik, Jasiński, Wojciechów, Kubiak

Poza naszą drużyną miejsce premiowane awansem do IV ligi zajęła Victoria Tuszyn.

Obecnie rozpoczyna się proces licencyjny dla drużyn awansujących do wyższej klasy rozgrywkowej. O tym czy po raz pierwszy w historii zagramy na poziomie IV ligi dowiemy się wkrótce.

Tu znajduje się link do podręcznika licencyjnego dla klubów IV ligi z którego wynika jakie warunki należy spełnić aby zagrać w wyższej lidze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SKLEP ON-LINE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress