Remis z Wiwą Goszcz
22 września 2019
Koniec pucharowej przygody
26 września 2019

W dniach 21-22 września drużyna rocznika 2010 prowadzona od lipca przez trenera Jarosława Machowskiego wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju Estima Cup w Nowej Rudzie.

Nasi zawodnicy grając od września w nowym systemie gry 7v7 mieli okazję do rywalizacji z drużynami Znicza Pruszków, Zagłębia Lubin, Parasola Wrocław, APO Oleśnica, FC Wrocław Academy, Orła Jelcz Laskowice a także w drugim dniu turnieju AP Champions Oława, AP Champions Nowa Ruda i Polonii Stal Świdnica.

Pogoń w trakcie turnieju spisywała się bardzo dobrze prowadząc wyrównane boje z pozostałymi drużynami. Tylko niekorzystny bilans bramkowy sprawił, że nasi zawodnicy po pierwszym dniu nie awansowali do grupy mistrzowskiej.

Jak podkreśla trener Machowski turniej był znakomitą okazją do potwierdzenia, że szkolenie w naszym klubie zmierza we właściwym kierunku, a zawodnicy mogli rywalizować z kolejnymi nowymi klubami jak choćby zwycięzcą turnieju którym okazała się drużyna Znicza Pruszków z którą to nasi młodzi zawodnicy zremisowali 2-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SKLEP ON-LINE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress